Про нас

Приватне підприємство «Алеко-Д» засновано у 1998 році. Основним напрямком діяльності компанії вибрано капітальне будівництво, проектування та оптова торгівля продукцією для будівельного сектора.

В кінці 2006 року «Алеко-Д» стає офіційним, сертифікованим дилером компанії «Данфосс Україна» (Danfoss Group) у напрямку теплопостачання та електрообігріву - підрозділ DEVI A / S. За короткий час нам вдалося напрацювати велику клієнтську базу і зайняти лідируючі позиції на ринку поставок електричних кабельних систем обігріву.

В кінці 2007 року ми становися офіційним дилером ТОВ «В.Є.С. Груп »- компанії, що поставляє в Україну елітні системи вентиляції, електротехніки та освітлення. Напрямок ПП «Алеко-Д» - електрофурнітура JUNG (Німеччина). Електроустановочні вироби і системи цього бренду відносяться до сегменту «середнього» і «преміум» класу, мають високу якість і надійність, забезпечують довгострокове використання.

В кінці 2008 року компанія «Алеко-Д» стає офіційним дилером ТОВ «В-ТЕХ» у напрямку систем пиловидалення TUBO (Італія) і представляє на ринку інноваційну систему вбудованих пилелосів. Дана пропозиція була першою на ринку регіону і, завдяки своїй практичності і зручності, швидко знайшла своїх покупців.

У 2009 році ми укладаємо ряд угод по дистрибуції високоякісних будівельних сумішей і герметиків MIRA (Данія). У 2010 починаємо розвивати новий напрямок будівельні панелі WEDI (Німеччина). 2011 рік відкрив партнерство з компанією "Вольт-А".

Ці продукти також покликані допомогти клієнтам зробити якісний ремонт і правильно облаштувати свій будинок.