Наші новини

Новини

Вбудовані пилососи відрізняються конструктивними рішеннями, технічними параметрами, методом фільтрації повітря, об'ємом, розміром, ціною та гарантійним періодом. Деякі з цих параметрів значно впливають на якість і ефективність прибирання центральним пилососом.

Центральний пилосос - коли вибрати компактну модель, а коли спліт систему?

Основною проблемою при покупці пилососа є вибір між компактним блоком і модульним блоком (спліт-тип). Перший з них менше - в одному корпусі є двигун, фільтр і контейнер для збору сміття. Спліт-система складається з двох окремих елементів, з'єднаних трубою - двигун відділений від сепаратора, де збирається сміття.

Детальніше...

Електрична тепла підлога – зручний спосіб зробити своє помешкання комфортнішим. Кімната із теплою підлогою точно привабить вашого улюбленця та додасть затишку вам самим.

Тепла підлога зручна в тому, що її температуру можна точно налаштовувати в залежності від доби, пори року, особистих потреб. Раніше, в еру ручного регулювання, тонке налаштування режиму роботи теплої підлоги потребувало постійного накручування терморегулятора.

Детальніше...

Панелі Wedi - краще рішення для ремонту ванної кімнати

Чи плануєте ремонт у ванній кімнаті, але обмежені в дизайні, так як звичайний або вологостійкий гіпсокартон мають ряд недоліків - недостатня міцність матеріалу, низька звукоізоляція, поява вм'ятин або механічних пошкоджень, що викликають потрапляння і вбирання вологи і додаткової деформації, крихкість і нездатність тримати важкі предмети на вазі.

Детальніше...