Наші новини

Вбудовані пилососи відрізняються конструктивними рішеннями, технічними параметрами, методом фільтрації повітря, об'ємом, розміром, ціною та гарантійним періодом. Деякі з цих параметрів значно впливають на якість і ефективність прибирання центральним пилососом.

Центральний пилосос - коли вибрати компактну модель, а коли спліт систему?

Основною проблемою при покупці пилососа є вибір між компактним блоком і модульним блоком (спліт-тип). Перший з них менше - в одному корпусі є двигун, фільтр і контейнер для збору сміття. Спліт-система складається з двох окремих елементів, з'єднаних трубою - двигун відділений від сепаратора, де збирається сміття.

Найважливішими технічними параметрами центральних пилососів є потужність всмоктування і потужність двигуна - занадто низька продуктивність може привести до засмічення трубопроводу.

Вбудований пилосос - який метод фільтрації вибрати?

Пилососи також відрізняються методом фільтрації і збору сміття. Найдешевшими є пристрої з паперовим одноразовим або багаторазовим мішком для збору сміття і пилу (проте не забудьте періодично замінювати мішок або його чистити).

Спліт-системи з так званими циклонічних поділом (циклоном) - в результаті відцентрової сили очищають усмоктуване повітря (сміття і пил потрапляють в контейнер для сміття, а очищене повітря видувається з дому через вихлопної клапан).

Найпростіше використовувати пилососи з циклон + самовстряхівающійся фільтр. Вони є найпопулярнішими (особливо з фільтром в формі самоочисного перевернутого мішка), хоча вам також потрібен час від часу чистити фільтр). Повітря, зібраний з кімнати, викидається за межі будівлі.

Це означає, що якість фільтра має другорядне значення - воно не впливає на чистоту повітря в приміщенні. Тим не менш, є пристрої, які фільтрують повітря настільки ретельно (використовуючи фільтр HEPA), що його можна легко випускати всередині гаража або підвалу.

Центральний пилосос - які технічні параметри є найбільш важливими?

Ефективнысть прибирання буде забезпечуватися вбудованим пилососом з відповідними обраними технічними параметрами. Найважливішою з них є потужність всмоктування кПа.

Центральний пилосос працює з набагато більшою потужністю, ніж традиційний пилосос, але іноді його недостатньо, а більш важке сміття не доходить до пилососа. Усмоктувальна сила вбудованого пилососа підбирається до довжини трубопроводу. Потужність двигуна не так важлива, тому що в різних пристроях вона відрізняється від потужності всмоктування.

Чи буде ефективний тихий центральний пилосос?

Ефективні вбудовані пилососи не надто тихі, але центральний блок встановлений в підсобному приміщенні або гаражі, так що ви ледь чуєте роботу двигуна в будинку (тільки повітряний шум всмоктування в шлангу при збиранні в кімнаті). Щоб звести до мінімуму шум можна встановити глушник на вихлопній трубі.

Центральний пилосос - які додаткові опції варто відзначити?

Деякі центральні пилососи на корпусі мають вбудовану всмоктувальну розетку. Це дуже практичне рішення, що дозволяє прибирати гараж або автомобіль. Вдосконалені пристрої оснащені дисплеєм, на якому, наприклад, можна бачити робочий час пилососа, його характеристики, повідомлення про помилки і, перш за все, стан заповнення контейнера для забруднень.