Наші новини

Електрична тепла підлога – зручний спосіб зробити своє помешкання комфортнішим. Кімната із теплою підлогою точно привабить вашого улюбленця та додасть затишку вам самим.

Тепла підлога зручна в тому, що її температуру можна точно налаштовувати в залежності від доби, пори року, особистих потреб. Раніше, в еру ручного регулювання, тонке налаштування режиму роботи теплої підлоги потребувало постійного накручування терморегулятора.

Та світ не стоїть на місці – сьогодні данський бренд DEVI пропонує програмований терморегулятор DEVIreg™ Opti, що підтримує комфортну температуру чітко у відповідності до вашого графіку користування приміщенням.

Чому це зручно та як це працює?

По-перше, це економно: вночі, коли всі сплять, програмований терморегулятор автоматично знижує температуру, а зранку, коли ви прокидаєтесь – поверхня вже прогріта.

Так само, якщо у вас вже сформований робочий графік протягом тижня, ви програмуєте час роботи терморегулятора в режимі Комфорт/Енергозбереження на кожен день.
Всі налаштування відбуваються просто: коли терморегулятор тільки монтується, там вже є напередвстановлені програми – ви обираєте найзручнішу для вас, підлаштовуєте таймер для кожного з днів і тиснете ОК.

Варто сказати також, що DEVIreg™ Opti гарно виглядає, лаконічний скандинавський дизайн пасуватиме вашому інтер’єру.
Програмованість нових терморегуляторів є вимогою європейської Директиви з Екодизайну, тож обираючи DEVIreg™ Opti, будьте певні, що ви крокуєте в ногу із часом.

Хочете ще більше свободи та легкості в керуванні системою опалення свого помешкання? Придивіться до наших інших продуктів: інтелектуального терморегулятора DEVIreg™ Smart з можливістю керування роботою системи опалення дистанційно через додаток на смартфоні та багатофункціонального програмованого DEVIreg™ Touch.

 DEVIreg Opti

  • Екологічний дизайн
  • Функція визначення відкритого вікна
  • ШІМ регулювання
  • Тижневий таймер
  • Низьке споживання енергії
  • Попередньо налаштований таймер з можливістю змін
  • Попередньо налаштований таймер з можливістю змін